WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ BU ANİMASYON İSTİKLAL YOLUNUN GÜZERGAHINI GÖSTERMEKTEDİR

  • İstiklal Yolu Güzergahı

Untitled-1
Dernek Tüzüğü
dernektuzugu
İstiklal Yolu Hatıraları

İstiklal Yolu Şiirleri

İstiklal Yolu Hikayeleri

Sitemiz Eylül 2011 – Eylül 2012 tarihleri arasında oluşturulmuştur. Sitemiz Ekim 2012 tarihinden beri aktif yayınını sürdürmektedir. Gerektikçe güncelleme yapılmaktadır.

İstatistikler
  • 63132Toplam ziyaretçi:
  • 159Bugün kü ziyaretçiler:
  • 170Dünkü ziyaretçiler:
  • 2213Aylık ziyaretçi:
  • 137Günlük ziyaretçi:
  • 1Şu anda onliner:

DERNEĞİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANAN "KARINCA ORDUSU İSTİKLAL YOLUNDA" BELGESELİ

flash slayt
istiklalyolu_tesekkur (Small)

HABER VE DUYURULAR

İstiklal Yolu Eğitim Kültür Turizm ve Kültür Derneği, tarihin karanlıklarına gömülen İstiklal Yolu’nun hatırlanmasına, tanıtımına yeni görsel materyallerle, sanatsal bir boyut kazandırmak ve özellikle genç nesilde farkındalık, tarih bilinci oluşturmak ve minnet duygusu tesis etmek için Türkiye kapsamında istiklal Yolu konulu Görsel Sanatlar (Resim, Seramik, Heykel/Rölyef, Afiş, Fotoğraf) Yarışması düzenlemiştir. Yarışmayla ilgili detaylı bilgiler (www.istiklalyolu.com) web sayfamızda bulunmaktadır. 14-29 yaş gurubuna yönelik olarak 10 Temmuz 2017 tarihinde başlayan istiklal Yolu konulu yarışma halen devam etmekte olup 27 Ekim tarihinde sona erecektir.
Fotoğraf dalında yarışmaya katılacak olan bazı gençlerin İstiklal Yolu hakkında fotoğraf konusu belirlemekte zorlandıkları öğrenilmiştir.
Çankırı’da 2009 yılından beri yapılan ve geleneksel hale gelen istiklal Yolu Yürüyüş etkinliklerinin 21-22 Ekim 2017 tarihinde yarışmanın sona ereceği 27 Ekim 2017 tarihinden öce yapılacak olması yarışmaya katılmayı düşünen fotoğraf sanatçıları için iyi bir fırsat olmuştur. Yürüyüş etkinlikleri hakkındaki detaylı açıklamalar aşağıdaki davetiye ve afişlerde bulunmaktadır. Fotoğraf Sanatçıları Tescil edilen Tarihi İstiklal Yolunda yapılacak olan İstiklal Yolu Yürüyüşünde doya doya fotoğraf çekebilirler… web sayfamızda önceki yürüyüşlerden bazı fotoğraflar görülmektedir.

İSTİKLAL YOLU EĞİTİM KÜLTÜR TURİZM VE GENÇLİK DERNEĞİ

İstiklal Yolu Uydu Görüntüsü
ntv22
İstiklal Yolu Haritası
Yaşayan Kentler Belgeseli
İstiklal yolu Derneği Başkanı İsmail Çam'ın TRT AVAZ yayını
Hava Durumu
CANKIRI
Reklam